بازار خرید و فروش عمده کیف و کوله مدرسه ای
خانه / کیف پول / بهترین مرکز خرید کیف پول عمده ارزان | پخش عمده کیف استان تهران

بهترین مرکز خرید کیف پول عمده ارزان | پخش عمده کیف استان تهران

بهترین مرکز خرید کیف پول عمده ارزان | پخش عمده کیف استان تهران

برای خرید انواع کیف پول عمده ، خرید کیف پول مردانه عمده ، خرید کیف پول زنانه عمده و کیف پول چرم طبیعی ، کیف پول چرم مصنوعی زیپی ، کیف پول و موبایل و کیف های پول بزرگ و جادار نیاز به جایی دارید که مرجع تولید و پخش این مدل ها باشد. . به جای آمدن به بازار و پیاده گشت زدن در بازار برای خرید عمده خود، شما میتوانید اینترنتی و با رفتن به کانال تلگرام ما از گالری انوع کیف پول ما دیدن کنید .کارشناسان ما برای پاسخگویی در خدمت شما هستند .

فروش کیف پول عمده تهران

فروش و پخش انواع کیف پول بازار مناسبی را برای عرضه کنندگان و مشتری های محترم ایجاد کرده است . عمده فروشی کیف پول در تهران خود به صورت مجزا شاخه ای از بازار کیف زنانه و مردانه است . کیف پول عمده در بسته بندی های 6 تایی و 12 تایی عرضه میشود که در هر کدام از این بسته ها از تنوع رنگ مناسبی برخودار است . بسته های مادر یا بسته های بزرگتر این شاخه از کیف با توجه به مدل و نوع کیف پول متفاوت است . که در ادامه درمورد آن توضیح خواهیم داد . عمده فروشی کیف پول تهران ما مفتخر است تا بهترین مدل های کیف پول را به مشتریان گرامی عرضه کند . بسته های مادر کیف پول عمده به صورت ده بسته 6 عددی به عبارتی 60 عدد کیف پول و 10 بسته 12 تایی کیف پول یا به عبارتی 120 عددی میباشد . بسته های بزرگ آن یک قراص یا 144 عددی میباشد که شامل 12 بسته کیف پول 12 تایی است .

فروش کیف پول عمده تهران

انواع کیف پول زنانه عمده

انواع کیف پول زنانه عمده فروشی از نظر رنگ و طرح و تعداد

خرید کیف پول زنانه عمده از بازار های پر تب و تاب در حوزه کیف زنانه میباشد . تنوع کیف پول زنانه بسیار فراوان است . کیف پول عمده در جین های 6 تایی و 12 تایی با رنگ بندی های بسیار متنوع و طرح های مناسب بر اساس مد روز بر جذابیت این بازار افزوده است .

 • کیف پول زنانه با رنگ های شاد
 • کیف پول زنانه با رنگ های کلاسیک
 • کیف پول زنانه با طرح های چند رنگ
 • کیف پول زنانه چرم طبیعی
 • کیف پول زنانه چرم مصنوعی
 • کیف پول زنانه تمام زیپ
 • کیف پول زنانه دو زیپ و تک زیپ
 • کیف پول زنانه پارچه ای ( پارچه سنتی ، پارچه طرحدار و … )
 • کیف پول زنانه منگنتی
 • کیف پول زنانه بند دار
 • کیف پول زنانه مارک دار
 • کیف پول زنانه و جا موبایلی

کیف پول عمده زنانه در رنگ هایی همچون کیف پول زنانه قرمز ، صورتی ، سبز ، آبی ، زرد ، زیتونی و توسی در کنار رنگ های کلاسیک مثل مشکی ، عسلی ، قهوه ای و سرمه ای و بسیاری رنگ های دیگر تنوع بی نظیری از رنگبندی را در حوزه کیف پول زنانه عمده ای رقم زد ه اند .

فروش عمده کیف پول زنانه در طرح های متنوع تک زیپ، دو زیپ ، دکمه ای و آهنربایی ، بزرگ و کوچک ، آینه دار ، بند دار و غیره نیز تنوع بسیار زیادی به کیف های پول زنانه داده است . کیف پول زنانه چرمی در شاخه کیف های لوکس قرار میگیرد و کیف پول زنانه چرم مصنوعی تنوع وسیعی از لوکس تا ارزان قیمت را در بر میگیرد.

فروش عمده کیف پول زنانه ارزان

در میان انبوهی از مدل ها و طرح های کیف پول زنانه کیف پول زنانه ، مدل ها و طرح هایی هستند که در آن سعی شده ضمن حفظ کیفیت و راضی بودن مصرف کننده از کیفیت جنس و دوخت ، با قیمت بسیار کمی تولید و عرضه شود . این مدل کیف ها شاید از نظر دوخت یا مواد و جنس بدنه و داخل کمی متفاوت باشند . ولی سعی شده تا از نظر کیفیت نامناسب نباشد چه مصرف کننده و چه مشتری های کیف پول عمده از خرید و انتخاب خود راضی باشند .

آدرس فروش عمده کیف پول زنانه

مراکزی برای فروش کیف پول عمده در تهران و شهرستان ها وجود دارد . برخی از آن ها مراکز طراحی و تولید کیف پول عمده زنانه ارزان هستند . برخی دیگر در بازار مرکزی حضور دارند و محصولات کیف پول را به صورت عمده بخش میکنند که بیشتر خودشان تولید کننده نیستند .

شما میتوانید با داشتن آدرس کانال تلگرام ما از گالری انواع کیف پول زنانه ، مردانه ، چرم و غیر چرم ما دیدن فرمایید و هرکدام که مد نظرتان بود را انتخاب کرده و با مسئول کانال تلگرام صحبت کنید تا با راهنمایی های او خرید خود را ثبت و نهایی کنید . هم چنین میتوانید در کانال آپارات ما فیلم کاملی از محصولات ما را ملاحظه کنید و تمام زیر و بم محصولی که میخواهید بخرید را بهتر ببینید و بشناسید .

تولیدی و پخش عمده کیف بهل توانسته تمامی مدل های پر فروش و خوش فروش را کنار هم جمع آوری کند. شما میتوانید کیف پول زنانه عمده ای ، کیف پول مردانه ارزان قیمت و سایر کیف های را از ما تهیه کنید.

آدرس فروش عمده کیف پول زنانه

خرید کیف پول عمده

خرید عمده کیف پول استان تهران

خریداران عزیز تهرانی و شهرستانی می‌تواند با استفاده از آی دی تلگرام از لیست قیمت کیف پول زنانه عمده ای باخبر شوند. با رفتن به کانال تلگرام ما از میان مدل های متنوع کیف پول عمده ، مدل خود را انتخاب کنند. سفارش خود را به آی دی تلگرام کیف اعلام کنند. و با ثبت آدرس خود ، خرید خود را در محل کسب یا انبار خود تحویل بگیرند.

خرید عمده کیف پول دخترانه

دو تا از حوزه های مهم در پخش کیف پول عمده ، خرید عمده کیف پول دخترانه و خرید عمده کیف پول چرم است . کیف های پول دخترانه طرفدار بسیاری دارد . خیلی از هموطنان برای خرید کادویی آن را انتخاب میکنند . دختران برای تنوع دهی به پوشاک خود و با توجه به قیمت مناسب کیف پول دخترانه ، همواره در وسایل شخصی خود چند مدل کیف پول دخترانه دارند تا با کیف یا لباس خود ست کنند . برای ایجاد تنوع از آن ها استفاده میکنند . کیف پول دخترانه فانتزی ، کیف پول دخترانه چرمی ، دو زیپ یا تک زیپ و تمام زیپ از نمونه های این مدل کیف پول هاست .

خرید کیف پول عمده

4 نکته در خرید کیف پول زنانه عمده

اول اینکه در خرید عمده کیف پول زنانه ارزان قیمت باید بر اساس بودجه مشتریان خود خرید کنید . اینکه مصرف کنندگان یا مشتریان شما بیشتر چه مقدار برای کیف پول ارزان قیمت هزینه میکنند . این موجب میشود مدلی را انتخاب کنید که بیشترین فروش را برای شما تضمین کند .

دوم اینکه در تهیه کیف پول عمده تنوع رنگ را در نظر بگیرید . با توجه به اینکه خانم ها به رنگ اهمیت بسیاری میدهند . بسیار مهم است که مدل هایی را انتخاب کنید که در بسته ها و جین های آن ها رنگ های پرفروش موجود باشد و از طرفی تنوع رنگ آن به گونه ای باشد که مورد استقبال بانوان قرار گیرد .

سوم اینکه اگر شما خود عمده فروش هستید . برای فروش عمده کیف پول زنانه مدل های خود را از تولیدی های این مدل کیف ها تهیه کنید تا کمترین مبلغ را برای آن پرداخت کنید و بتوانید مشتریان بیشتری را جذب کسب و کار خود کنید .

چهارم اینکه در فروش عمده کیف پول زنانه ارزان قیمت سعی کنید سود خود را گم در نظر بگیرید و از سوی دیگر تعداد فروش خود را افزایش دهید تا هم مصرف کنندگان بیشتر خرید کنند و هم شما به رونق این حوزه از کسب کار و برکت فروش خود بیفزایید .

بهترین خرید کیف پول مردانه عمده

بهترین خرید کیف پول مردانه عمده

بهترین مدل های کیف پول مردانه طرح هایی بسیار شیک و ساده هستند . کیف پول مردانه تنوع کمتری را نسبت به کیف پول زنانه دارد . ولی در عین سادگی بسیار شیک هستند و از مواد و متریال مناسبی تولید شده اند . کیف پول کتی چرم مردانه و کیف پول چرم طبیعی مردانه از مدل های بسیار پر طرفدار کیف پول هستند . کیف پول چرمی مردانه شامل زنگ های کلاسیک و سنگینی مثل عسلی ، مشکی ، سرمه ای و قهوه ای هستند . کیف پول مردانه چرم طبیعی همراه با کمربند و جاکلیدی تمام چرم از مدل های پرفروش در حوزه ی کیف پول و ست های کیف پول است که بسیاری برای هدیه دادن از آن ها استفاده میکنند . بسیاری هم این مدل ها و ست هارا برای تبلیغات سفارش میدهند . کیف پول عمده چه زنانه و چه مردانه میتواند هدیه مناسبی برای شرکت ها و سازمان ها باشد و با توجه به عمده بودن آن قیمت مناسبی دارد .

ثبت سفارش تبلیغاتی برای کیف پول مردانه عمده

ثبت سفارش تبلیغاتی برای کیف پول مردانه عمده

خیلی ها این روزها برای تبلیغ یا هدایای تبلیغاتی از کیف های پول استفاده میکنند . کیف پول مردانه طرح و یا کیف پول زنانه محصول خوبی برای هدیه دادن است . چرا که کارایی بالایی دارد و هر کسی به آن نیازمند است . میتوان به راحتی نام شرکت یا برندی را روی آن درج کرد . کیف پول مردانه یکی از این گزینه ها برای تبلیغات و هدایای تبلیغاتی است . انواع این کیف پول عمده ای و در تنوع خاص برای تبلیغات ارائه میشود .

کیف پول کتی چرم مردانه که بیشتر کشیده هستند و در کیف و پالتو مورد استفاده قرار میگیردند . کیف پول چرمی مردانه که ممکن طرح چرم باشد و یا کیف پول چرم طبیعی مردانه که از چرم های گاوی و یا بزی تولید میشوند و آستر آن ها از جیر است و یا از پارچه های لوکس استفاده میشود .

کیف پول مردانه چرم طبیعی

کیف پول مردانه چرم طبیعی در رنگ های متنوع و شکل و ابعاد مختلفی تولید میشود . برندهای معروف تولید محصولات چرمی این کیف ها را با قیمت بسیار بالا به فروش میرسانند . در صورتی که قیمت تمام شده مدل های تولید شده بی نام در بازار بسیار پایین تر است . شما میتوانید این مدل کیف پول هارا با قیمتی بسیار مناسب و استثنایی با آرم و لوگوی شرکت خود سفارش دهید و کسانی که آن را هدیه میگیرند سال های سال از آن استفاده خواهند کرد . شما میتوانید حدود قیمت کیف پول عمده را از همکاران ما بگیرید و هرکدام از کیف ها که از نظر قیمت و ابعاد و اندازه برای شما مناسب تر خواهد بود را انتخاب کنید . لوگو و یا آرم خود را به صورت فایل برای ما ارسال کنید تا بتوانیم روند تولید کیف مورد نظر با آرم و لوگوی خودتان را آغاز کنیم . در طول مدت تولید و آماده سازی سفارش ، شما میتوانید با همکاران ما در ارتباط باشید و از روند تولید کیف پول سفارشی خود باخبر باشید . آرم و اندازه لوگوی شما و آنچه شما از کیف پول سفارش داده شده انتظار دارید کاملا برآورده میشود . شما هم چنین میتوانید بسته بندی کیف پول را هم انتخاب کنید .

کانال کیف پول عمده

کانال کیف پول عمده

کانال عمده فروشی کیف پول ما میتواند پاسخگوی تمامی نیاز های شما در حوزه کیف پول عمده باشد . کیف پول زنانه و مردانه در ابعاد مختلف و اشکال و طرح های متنوع با رنگ هایی بی نظیر میتواند هر گونه سلیقه ای را پاسخگو باشد و به فروش هرچه بیشتر شما کمک کند . گالری کیف پول ما به آدرس زیر منتظر دیدار شماست . با کلیک یا لمش دکمه ی زیر شما وارد کانال کیف پول دروسل میشوید . شما میتوایند هر ساعت از شبانه روز با همکاران با که در حال اداره و مدیریت کانال تلگرام ما هستند ارتباط برقرار کنید . قیمت بگیرید . لیست قیمت و مدل های متنوعی از کیف های پول را بررسی کنید و خرید خود را با اطمینان کامل انجام دهید . کانال اپارات ما هم اماده دیدار شماست تا از مدل های کیف های پول و دیگر مدل های ما دیدن کنید . درنقد و بررسی اجزای مختلف کیف ها شرکت کنید و از محصولی که خریداری میکنید نهایت اطمینان را داشته باشید .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
امیرحسین یوسفی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09128153744
telephone icon شماره ثابت: 02155982639
fax icon فکس: 02155982639
telegram icon کانال تلگرام: behellco@
email icon پست الکترونیکی: Yousefi.amir.h@gmail.com
address icon آدرس: بازار بزرگ تهران،چهارراه سیروس ،بالاتراز بیمارستان سپیر ،پاساژ عقیق، پلاک بی 16،کیف سارینا

مطلب پیشنهادی

چالش های خرید از کانال عمده کیف زنانه در بازار امروز

چالش های خرید از کانال عمده کیف زنانه در بازار امروز

چالش های خرید از کانال عمده کیف زنانه در بازار امروز با پیشرفت هر روزه …