بازار خرید و فروش عمده کیف و کوله مدرسه ای
خانه / کوله پشتی / خرید کوله پشتی فانتزی | تولید کوله پشتی فانتزی در طرح های متنوع

خرید کوله پشتی فانتزی | تولید کوله پشتی فانتزی در طرح های متنوع


کوله پشتی وسیله ای است که همه ما با آن سروکار داریم و برای رفتن به مکان های متفاوت از آن استفاده می‎کنیم.خرید کوله پشتی فانتزی مدلی از کوله هاست که میتواند کاربردی چند منظوره داشته باشد .

استفاده از کوله پشتی در دختران، بسیار بیشتر از پسران است و تنوع در مدل های کوله پشتی در دختران بیشتر است. امروزه استفاده از کوله پشتی در میان دختران بیشتر شده و کوله پشتی فانتزی طرفداران بیشتری در بین دختران را دارد بطوریکه امروزه دختران به جای کیف دستی از کوله پشتی های کوچک و فانتزی استفاده می‎کنند. امروزه خرید کوله پشتی فانتزی در میان دختران جوان و نوجوان بیشتر شده است.

خرید کوله پشتی فانتزی | تولید کوله پشتی فانتزی در طرح های متنوع

خرید کوله پشتی فانتزی

خرید کوله پشتی فانتزیکوله پشتی های فانتزی و کوله پشتی دخترانه 2018 دارای رنگ‎ها و انواع مختلفی است که از دیدن آنها نمی‎توان سیر شد و هر کدام فرد را مجذوب خود می‎کند. این مدل کوله پشتی ها، اسپرت و مخصوص دختران نوجوان و جوان هستند. از این نوع کوله پشتی ها علاوه بر مدرسه در جاهای دیگر که میخواهید تیپ اسپرت بزنید می‎توانید از مدل کوله پشتی اسپرت استفاده کنید.

پخش عمده کوله پشتی فانتزی

پخش عمده کوله پشتی فانتزی به دلیل تنوع بسیار در کوله پشتی های فانتزی، این نوع کوله ها به صورت عمده به فروش می‎رسند.

پخش عمده کوله پشتی فانتزی سبب شده فروشگاه ها کوله پشتی های ارزان قیمت را به مشتریان خود ارائه دهند. از آنجایی که دختران به دنبال خرید کوله پشتی ارزان هستند، با بازدید از فروشگاه هایی که به صورت عمده کوله پشتی های فانتزی را دریافت می‏‎کنند می‎توانند کوله پشتی ارزان قیمتی را خریداری کنند.

فروش جدید ترین کوله پشتی

فروش جدید ترین کوله پشتی امروزه کوله پشتی های فانتزی برای دختران در اولویت نسبت به سایر کوله پشتی ها است. از این کوله ها میتوان برای بیرون رفتن، سرکار رفتن، دانشگاه رفتن و برای مدرسه رفتن کودکان استفاده کرد.

کوله پشتی های فانتزی و اسپرت طرفداران زیادی را برای خود پیدا کرده‎اند. امروزه از این نوع کوله پشتی ها استفاده‎ی بسیاری می‎شود.

جدیدترین نوع کوله پشتی ها برای دختران جوان، کیف هایی است که طرح ها و رنگ های متنوعی را در بردارد و اندازه کوچکی نسبت به سایر کوله پشتی‎ها دارد.

برای دختران دانشجو، کوله های فانتزی نسبتا متوسط که دارای جیبی که شامل حمل لپ تاپ باشد، مناسب است و جیب هایی جهت قرار دادن وسایلشان در آن موجود باشد و همچنان ظاهرشان را بسیار شیک کند تا از آن به خوبی استفاده کنند.

برای دختران مدرسه ای کوله پشتیی مناسب است که بند آن قابل تنظیم باشد، سبک باشد، در برابر وسایل مقاوم باشد، متناسب با جثه‎ی دختران باشد. امروزه برای دختران مدرسه ای این نوع کوله پشتی تولید می‎شود.

علاوه بر تهران، فروشگاه کیف مدرسه در کرج دارای تنوع بسیاری در انواع کیف‎های مدرسه و فانتزی است.

تولید کننده کوله پشتی فانتزی در طرح های متنوع

تولید کننده کوله پشتی فانتزی در طرح های متنوعکوله پشتی شامل مدل‎ها و طرح های متفاوتی است و متناسب با سلیقه خانم‎ها است و با گذشت زمان مدل‎ها و طرح‌‎های جدیدی مد می‎شوند. این نوع مدل‎ها را می‎توان در دانشگاه یا هنگام رفتن به کار استفاده کرد.

طرح های متفاوتی از کوله پشتی فانتزی، امروزه تولید می‎شود که جزء جدیدترین و پرفروش ترین مدل‎ها است که شامل موارد زیر است:

 • کوله پشتی چرم صورتی
 • کوله پشتی مشکی مات
 • کوله پشتی از جنس چرم سوراخ‎دار
 • کوله پشتی گل‎دار
 • کوله پشتی قرمز تند
 • کوله پشتی مدل فوتوریستی (انسان را به یاد سفینه فضایی می‎اندازد)
 • کوله پشتی‎های چشم دار
 • مدل دوکاره (هم می‎توان بر روی دست حمل کرد هم به عنوان کوله پشتی)
 • کوله پشتی برزنتی
 • کوله پشتی رنگین کمان
 • مدل چرم آبی و سفید
 • کوله پشتی مدل طرح‎دار
 • کوله پشتی نایلونی و مینی
 • کوله پشتی بافت دار (شامل طرح‎های برآمده)

سفارش آنلاین انواع مدل کوله پشتی

سفارش آنلاین انواع مدل کوله پشتی از آنجایی که کوله پشتی فانتزی دارای انواع طرح ها و رنگ های متفاوتی است، مرکز تولید این نوع کیف ها، به دلیل فراوانی تنوع در آنها، این نوع کیف‌‎ها را به صورت عمده به فروش می‎رسانند. باتوجه به متنوع بودن این نوع کیف ها و نبودن وقت کافی برای گشتن در بازار برای پیدا کردن کیف فانتزی متناسب با سلیقه‎ی شخص، انواع سایت های اینترنتی جهت خرید اینترنتی کوله پشتی عروسکی و فانتزی به وجود آمده‎است.

اکنون می‎توان با دیدن انواع کیف‎های فانتزی در سایت‎های متفاوت،کیف مورد نظر خود را پیدا کرد. همچنین در بخش آنلاین به دلیل فروش عمده می‎توان با خرید کوله پشتی فانتزی دخترانه ارزان، هم در هزینه و هم در وقت خود صرفه جویی کرد.

نسبت حجم فروش کیف دانشجویی مردانه

تبلیغ برای خرید کوله پشتی فانتزی دخترانه ارزان دیجی کالا

با تبلیغات گسترده در فضای مجازی سبب شد تا استقبال زیاد خرید کوله پشتی فانتزی دخترانه ارزان دیجی کالا زیاد شود. متاسفانه کسب و کار اینترنتی بر خلاف سر و صدای بسیار زیاد سال‌های گذشته، پیشرفتی نکرده و پلتفرم های فروش بسیار ضعیف عمل کردند. در این شرایط بسیاری از والدین اقدام به خرید کوله پشتی فانتزی دخترانه ارزان دیجی کالا را نسبت به سایر فروش های اینترنتی قابل اعتماد تر می دانند.

خرید یا عدم خرید از کوله پشتی دخترانه دیجی کالا

با مراجعه به وب سایت فروش آنلاین شما می توانید کوله پشتی دخترانه دیجی کالا را از سایت هاب واسطی که تبلیغ شده است خریداری کنید.  خرید کوله پشتی فانتزی در بسیاری از سایت های فروش آنلاین موجود است . از ارزانترین تا گرانترین این محصولات را می توانید با دقت از سر شاخه اصلی  کوله پشتی دخترانه دیجی کالا انتخاب کنید.

خرید یا عدم خرید از کوله پشتی دخترانه دیجی کالا

چاپ بر کوله پشتی دخترانه پارچه ای

یکی از انواع مدلهای خرید کوله پشتی فانتزی در بازار عمده فروشی کیف،  مدل کوله پشتی دخترانه پارچه ای بوده است. با به کارگیری تکنیکهای چاپ پیشرفته و طرح هایی که از پترن ها و الگوهای جذاب گرافیکی استفاده می کنند. کوله پشتی دخترانه پارچه ای طرفداران زیادی پیدا کرده است.

دوراندیشی در تولید کوله پشتی دخترانه برای مدرسه

کارگاههای تولیدی کوله پشتی دخترانه برای مدرسه بخشی از بازار را به احتمال خرید کوله پشتی فانتزی در میان محصولات خود در نظر می گیرند.  برخی از دبیرستان ها یا مقاطع تحصیلی پایین تر سفارش اختصاصی، تولید عمده کوله پشتی دخترانه برای مدرسه را در دستور کار خود قرار می دهند . در سال های اخیر با استقبال صادرات کیف به عراق و افغانستان از طریق بازارچه های مرزی، درخواست خرید کوله پشتی دخترانه برای مدرسه رو به افزایش بوده است

دوراندیشی در تولید کوله پشتی دخترانه برای مدرسه

خلق مجموعه عکس کوله پشتی دخترانه شیک

مجموعه تولیدی دورسل با استفاده از از عکاسان حرفه ایی خود اقدام به خلق مجموعه زیادی از تصاویر و عکس کوله پشتی دخترانه شیک کرده است. اگر به دنبال خرید کوله پشتی فانتزی هستید؛ ما بخشی از مجموعه خود را در کنار سایر محصولات و عکس کوله پشتی دخترانه شیک به این موضوع اختصاص داده ایم .

تمایل بازار به خرید اینترنتی کوله پشتی دانشجویی

تمایل بازار به ارائه فروش عمده و خرید کوله پشتی فانتزی در پلتفرم های آنلاین سبب شده تا خرید اینترنتی کوله پشتی دانشجویی در طرح های ساده و یا فانتزی نوع خاصی از داد و ستد را ایجاد کند.  بسیاری از دانشجویان تمایل به خرید اینترنتی  کوله پشتی دانشجویی  داشته؛ به بررسی معایب و مزایای آنها در کنار یکدیگر و مقایسه قیمت نهایی علاقه بسیار دارند .

تمایل بازار به خرید اینترنتی کوله پشتی دانشجویی

عضویت آسان در کانال کوله پشتی دخترانه ارزان دورسل

مدل های جذاب کیف های صورتی و یا کیف هایی که سطوح آن با گل میخ های فلزی تزیین شده است خرید کوله پشتی فانتزی را در دسته‌بندی بسیار پرطرفدار ای قرار داده.  اگرچه بسیاری از افراد با عضویت در کانال کوله پشتی دخترانه ارزان همچنان به دنبال کوله پشتی هایی هستند که دارای طرح های فانتزی باشند. نمایندگی فروش کوله پشتی در سرتاسر ایران از جمله شهرهای اهواز، مشهد، رشت، اصفهان و شیراز به خوبی توانسته اند محصولات کانال کوله پشتی دخترانه ارزان تولیدی دورسل به نمایش گذاشته و سهم خوبی از بازار را کسب کنند.

عضویت آسان در کانال کوله پشتی دخترانه ارزان دورسل

تولید سفارشی کوله پشتی دخترانه هولوگرامی

پارچه های با رنگ های متنوع رنگین کمانی می و نقره فام سبب شده تا کوله پشتی دخترانه هولوگرامی در سال های اخیر حجم تولید وسفارش انبوهی را داشته باشد. این نوع کوله پشتی باعث افزایش تقاضا در خرید کوله پشتی فانتزی شده است. ابعاد گوناگون کوله پشتی دخترانه هولوگرامی برای تمامی سنین در مجموعه تولیدی دورسل در سطوح مختلفی قیمتی عرضه می‌شود. 

بازار رقابتی در قیمت کیف مدرسه دخترانه
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
امیرحسین یوسفی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09128153744
telephone icon شماره ثابت: 02155982639
fax icon فکس: 02155982639
telegram icon کانال تلگرام: behellco@
email icon پست الکترونیکی: Yousefi.amir.h@gmail.com
address icon آدرس: بازار بزرگ تهران،چهارراه سیروس ،بالاتراز بیمارستان سپیر ،پاساژ عقیق، پلاک بی 16،کیف سارینا

مطلب پیشنهادی

قیمت ارزان تولید سفارشی کیف | تولیدی کیف سفارشی سریع

تولید سفارشی کیف سریع قیمت تمام شده بخش جدایی ناپذیری از فرآیند تولید سفارشی کیف …

دیدگاهتان را بنویسید